lg lg2 logo2
Вас
Вітає
Школа маркетингy
курс
"Проcування в instagram"

ЩоЦе ?

Инсташкола – первая в Украине online Инстаграм-школа международного уровня, организованная благодаря энтузиазму команды инстафанов.

Если Вы до сих пор не знаете, как увеличить продажи в Интернете или ищете вдохновение для развития своего бизнеса – Инстаграм – это то, что Вам нужно.

Самая динамично развивающая соцсеть дарит невероятное количество возможностей для продвижения бизнеса на новом уровне. Каким образом? Об этом Вы сможете узнать, став учеником Инсташкола.

Зачем платить кому-то за временное продвижение, если можно самостоятельно развивать свой бизнес в Инстаграм? Мы научим Вас, как построить стратегию с нуля и достигнуть реальных результатов без привлечения сервисов, дающих одноразовый эффект.

Чому ми ?

1

Досвідчені викладачі

Кожний лектор нашої школи - це практикуючий фахівець, який розробляв та впроваджував власні стратегії розвитку бізнесу. І тепер вони готові поділитися з вами профейсійними секретами.

2

Міжнародна практика

Це не пусті балачки - нашими стратегіями успішно користуються європейські, а також компанії і стартапи Силіконової долини.

3

Грамотна структура уроків

Відсутність води і теорії - головна цінність наших занять. Всі уроки були складені на основі реальних прикладів і кейсів, реалізованих нашою командою.

4

Практичні рекомендації

Наші викладачі допоможуть вам самостійно розробити стратегію для збільшення продажів і вирватися з нескінченої гонитви за клієнтами. Ми без зайвого хизування гарантуємо, що після проходження курсу, ви відчуєте "друге дихання" і знайдете свій шлях розвитку бізнесу.

Програма курсу

ЦІНОВА ПРОПОЗИЦІЯ

Solo

500 грн.
(1 урок)
 • доступ до одного уроку на обрану тематику
 • презентація спікера до даного уроку
 • консультація спікера

Student

4000 грн.
(10 уроків)
 • доступ до повного курсу уроків
 • презентації спікерів
 • консультаційна підтримка після уроків: допомога і поради професійних спікерів школи

Pro

9000 грн.
(16 уроків)
 • доступ до повного курсу уроків
 • презентації спікерів
 • консультаційна підтримка після уроків
 • спільна розробка стратегії просування бізнесу в Інстаграм за участю спікера

AdsMaster

2000 грн.
(2 уроки)
 • доступ до повного курсу уроків з налаштування рекламної кампанії в Інстаграм
 • презентації спікерів (за напрямком "Реклама в Інстаграм")
 • консультації після уроків: допомога і поради щодо покрокового налаштування рекламної кампанії в Інстаграм

НАШІ СПІКЕРИ

Олена Ткачук

- Засновниця школи, Директор DMA "Citrine"

Експерт-маркетолог телепроекту «Бізнес - план», Hromadske TV. Досвід роботи в маркетингу - 15 років, в тому числі у міжнародному маркетингу - 10 років, маркетингу стартапів - 6 років. Визнаний фахівець України в Instagram. Кандидат економічних наук, доцент кафедри маркетингу ДВНЗ "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана". Автор книги «PR в бізнесі. Кейси та ситуаційні задачі»

Юлія Познякова

- Маркетолог - аналітик

Досвід аналітика більше 10 років. Володіє 18-ю аналітичними програмами. Аналітикою в  Інстаграм займається більше 4-х років, використовуючи при цьому найбільш трендові інноваційні сервіси.

Міла Позняковська

Project-manager of DMA Citrine

Має різноплановий досвід роботи з текстом у сфері журналістики (3 роки), копірайтингу (8 років) та SMM (2 роки). Спеціалізується на написанні оригінального, трендового та ефективного контенту для сайтів та соціальних мереж (Facebook, Instagram).

Тетяна Рогальська

Макетолог DMA "Citrine" (стратегічний маркетинг)

Спеціаліст з розробки маркетингових, PR та SMM стратегій для корпоративних і персональних брендів. Куратор успішних digital-проектів у сферах e-commerce, beauty та предметів luxury сегменту.

ВІДГУКИ НАШИХ СЛУХАЧІВ

Выступление Елены в Харькове оставило самые положительные впечатления. Я узнала о новых возможностях Инстаграма, а также немало профессиональных секретов по написанию постов и продвижению. Семинары Елены отличаются большим количеством реальных кейсов, отсутствием «воды» и актуальностью.

— Екатерина Кухаренко, коуч, эксперт по семейному тайм-менеджменту.

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

і отримаєте знижку 10%!

Заповніть порожнє поле

Заповніть порожнє поле