lg lg2 logo2
Вас
Вітає
Школа маркетингy
курс
"Проcування в instagram"

Що Це?

Інсташкола – це перша в Україні online-інстаграм-школа міжнародного рівня, організована завдяки ентузіазму команди інстафанів.

Якщо Ви досі не знаєте, як збільшити продажі в Інтернеті, або шукаєте натхнення для масштабування власного бізнесу, Інстаграм – це те, що Вам необхідно.

Соцмережа, яка розвивається найдинамічніше, дарує неймовірну кількість можливостей для переходу бізнесу на якісно новий рівень. Яким чином? Ви зможете про це дізнатися, якщо станете учнем Інсташколи.

Навіщо платити комусь за тимчасове просування, якщо можна розвинути власний бізнес в Інстаграм самостійно? Ми навчимо Вас, як побудувати стратегію з нуля і досягнути реальних результатів без залучення сервісів, які дають лише одноразовий ефект.

Чому ми?

1

Досвідчені викладачі

Кожен лектор нашої Школи – фахівець-практик, який розробляє і впроваджує власні стратегії розвитку бізнесу. І тепер він готовий поділитися з Вами професійними таємницями.

2

Міжнародна практика

Це не порожні слова – наші стратегії успішно використовують європейські компанії, а також організації та стартапи Кремнієвої долини.

3

Грамотна структура уроків (тільки м’ясо!)

Відсутність «води» і теорії – головна цінність наших занять. Усі уроки створені на базі реальних прикладів та кейсів, реалізованих нашою командою.

4

Практичні рекомендації

Наші викладачі допоможуть Вам самостійно розробити стратегію для збільшення продажів та вирватися з нескінченної гонитви за клієнтами. Без зайвих хвастощів ми гарантуємо, що після завершення курсу у Вас відкриється «друге дихання», і Ви знайдете власний шлях розвитку бізнесу.

Програма курсу

ЦІНОВА ПРОПОЗИЦІЯ

Solo

500 грн
(1 урок)
 • доступ до одного заняття з теми, яка Вас цікавить
 • презентація спікера до цього уроку
 • консультація експерта

Student

4000 грн
(10 уроків)
 • доступ до повного курсу
 • презентації експертів
 • консультаційна підтримка після занять: допомога і поради професійних спікерів Школи

Pro

9000 грн
(16 уроків)
 • доступ до повного курсу
 • презентації спікерів
 • консультаційна підтримка після занять
 • спільна розробка стратегії просування бізнесу в Інстаграм за участю експерта

AdsMaster

2000 грн
(2 уроки)
 • доступ до повного курсу з налаштування рекламної кампанії в Інстаграм
 • презентації спікерів (за напрямком "Реклама в Інстаграм")
 • консультації після занять: допомога і поради щодо покрокового налаштування рекламної кампанії в Інстаграм

НАШІ СПІКЕРИ

Олена Ткачук

Засновниця Школи, директорка DMC "Citrine"

Експерт-маркетолог телепроєктів «Бізнес-план» та Hromadske TV. Досвід роботи в маркетингу – 15 років (у міжнародному маркетингу – 10 років, у маркетингу стартапів – 6). Визнаний фахівець з Instagram в Україні. Кандидат економічних наук, доцент кафедри маркетингу Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана. Авторка книги «PR в бізнесі. Кейси та ситуаційні завдання».

Юлія Познякова

Маркетолог-аналітик

Досвід роботи аналітиком – понад 10 років. Досконало володіє 18 аналітичними програмами. Аналітикою в Інстаграм займається більше 4 років, використовуючи найбільш трендові інноваційні сервіси.

Міла Позняковська

Проджект-менеджер DMC "Citrine"

Має різноплановий досвід роботи з текстом у галузях журналістики (3 роки), копірайтингу (8 років) та SMM (2 роки). Спеціалізується на написанні оригінального, трендового й ефективного контенту для сайтів та соціальних мереж (Facebook, Instagram).

Вікторія Матвієнко

Маркетолог DMC "Citrine" (стратегічний маркетинг)

Фахівець із розробки маркетингових, PR- та SMM-стратегій для корпоративних і особистих брендів. Куратор успішних digital-проєктів у галузях e-commerce, beauty та в luxury сегменті.

ВІДГУКИ НАШИХ СЛУХАЧІВ

Виступ Олени в Харкові залишив найпозитивніші враження. Я дізналася про нові можливості Instagram, а також чимало професійних таємниць написання постів та просування в соцмережі. Семінари Олени відрізняються актуальністю, великим розмаїттям реальних кейсів та відсутністю «води».

— Катерина Кухаренко, коуч, експерт із сімейного тайм-менеджменту.

Формат навчання в цій школі надихнув мене на нові звершення в роботі. Вся інформація доносилася експертами дуже легко, відповідно я кожен раз її засвоював на "Ура". Рекомендую цю Школу тим, хто бажає зробити свої перші кроки в Інстаграм і досягти великих успіхів.

— Марк Шостак, блогер.

Завдяки експертам школи я зумів завоювати нову аудиторію для свого інстапрофілю. Отримані знання допомогли мені привернути увагу нових рекрутерів, що круто вплинуло на моє професійне зростання. Дуже рекомендую цю Школу для відкриття нових можливостей в Інстаграм і, можливо, за його межами.

— Дмитро Грушецький, модель, блогер.

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

і отримаєте знижку 10%!

Заповніть порожнє поле

Заповніть порожнє поле